Anglická kvalita od roku 1994
Komplexní pěče o jízdní kola a motocykly
Při objednávce nad 3 000 Kč doprava zdarma

Much-Off Pressure Washer

21. 6. 2020 Novinky

Mytí kol je fuška a všichni jsme si mysleli, že „to by bylo mnohem jednodušší s tlakovou myčkou.“

Odborníci ale říkají: „Ten, kdo myje kolo pomocí tlakové myčky, navždy zničí ložiska.“ Proto Muc-Off našel řešení s myčkou o výkonu 1 200 W, navrženou speciálně pro kola.

Muc-Off Pressure Washer používá motor s uhlíkovým kartáčem pro dodávku 6,5 l za minutu a maximální tlak 100 bar. Je dodávána se třemi nástavci, z nichž každý poskytuje jinou úroveň tlaku. Základní nástavec  „na kola“ má nižší tlak a je bezpečná pro použití kolem ložisek a citlivých těsnění, což imituje sprej podobný ventilátoru, který účinně zvedá bláto. Součástí je také agresivnější tryska „plného tlaku“, která je ideální pro čištění houževnatého bahna z pneumatik. Myčka potřebuje síťovou elektřinu a přívod vody, takže ji nelze použít v terénu, ale je skvělá pro domácí použití. Čerpadlo je docela hlučné, a přestože není rušivé, je rozhodně hlasitější než použití standardní hadice. Nejpůsobivější je, jak účinná je tlaková myčka při vytváření použitelného proudu, a to i v oblastech s nízkým tlakem vody!

Myčka od Muc-Off je zkonstruována tak, aby vydržela a materiály ze kterých je vyrobena jsou vysoce kvalitní.

Pokud myjete kolo po každé jízdě, budete nadšení a rozhodně Vám doporučujeme vyměnit hadici a kýblík za myčku. Skutečná výhoda je ve formě přídavné pěnové trysky. Většina z nás miluje známou „Růžovku“ Bike Cleaner, takže připojte láhev k pěnovému nástavci a vykouzlete hustou aktivní pěnu. Dokonale se tak dostanete i na hůře přístupná místa. Pěnu nechte vždy chvilku působit (1-2 minuty) a poté opláchněte. Kartáče jsou stále potřeba, pokud chcete docílit precizního výsledku, ale myčka sama o sobě odvádí skvělou práci.

Garantujeme Vám, že o zábavu budete mít postaráno a mytí se promění v oblíbenou činnost!